Víno & Styl

Časopis Víno & Styl

Jsem rád že jsem začal dělat časopis Víno & Styl, protože dnes již mohu lidem psát, že nebudou díky mně jenom legendou, ale budou mít i styl :) Ale vážně, přebrat časopis ve složité situaci.Pustili jsme se do toho s redakcí časopisu pozpátku s pravítkem v ruce a štosem starších výtisků. "Co je to za font? Ty barvy jsou přímé? Myslíš že ty niťové linky jsou černé, nebo je to odstín šedé?" Uděláme to znova, co se dá dělat.

Díky bohu, že redakce makala každý den do ranních hodin, že dvorní fotograf Pavel Vítek neztrácel hlavu ani v nejtěžších momentech a šéfredaktorka Radana Vítková měla trpělivost tisícileté sekvoje, protože ani já nejsem bezchybný, že?

Výsledek si můžete koupit v hodně dobrých tabácích a těšit se, protože teď už to bude jenom lepší a lepší, máme spoustu nápadů jak to udělat svěžejší, jak vás překvapit zlomem, fotkou, barvou nebo kompozicí. Já vám říkám, že tenhle časák bude do roka top! Vzhledem k tomu, že je to dvouměsíčník, ty skoky budou mílové... Tak nezbývá než se těšit na vydání 74!

Pokud máš rád super fotografie, zajimavé čtení a hlavně dobré víno,
navštiv stránky a blog www.vinoastyl.cz nebo facebooku: vinoastyl

Napiš, sdílej nebo volej.