KSM CASTINGS

Když jsem se s lidmi z KSM potkal poprvé, hned jsem poznal, že jsme na stejné vlně. Právě díky tomu je jednoduší a příjemnější naše spolupráce, v které si vzájemně vycházíme vstříc.

KSM castings se zabývá předně odléváním a obráběním hliníkových odlitků a jak zní v jednom z mých claimů, KSM jdou zkratkou tekutého kovu.

PR strategie zacílená tak, aby se nám podařilo dostat lidi do firmy stojící cca 15 km od většího města není zcela jednoduché.
Přestože personální oddělení má jasnou představu vyjádřit rodinnou atmosféru a férové jednání panující ve společnosti, není si už tak zcela jisté jak to udělat.

Trh je v severočeském kraji nasycený automotivem, ale přesto není po vizuální stránce rozmanitý. Proto jsem se rozhodl strategii udělat přesně opačně než jí dělá veškerá konkurence. Tedy nezaměřit se při inzerci pouze na finanční ohodnocení, ale především na místo kde zaměstnanci, někteří i více jak 20 let, pracují. Proč místní zaměstnanci ve firmě pracují tak dlouho, přestože je velká pravděpodobnost, že by u konkurence dostali víc?
Důvody jsou jasné, i když ne zcela viditelné. V KSM se nebojí dělat věci jinak a odvážněji a to se odráží i v celé nové marketingové strategii.

V souhrnu je pak čest pracovat pro společnost, která má otevřenou mysl a umí naslouchat tomu co se snažíte říct.
Děkuji.

typografie - hovno
typografie - hovno
Napiš, sdílej nebo volej.